back BACK TO CAREERS

Content Specialist

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży IT i umiejętność opisywania zagadnień związanych z tym obszarem,
  • Praktyczna wiedza w zakresie SEO i Google Analytics.
  • Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem,
  • Lekkie pióro oraz kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie długich i krótkich treści pisanych na potrzeby marketingu,
  • Wsparcie copywriterskie działu strategicznego oraz komunikacji wewnętrznej,
  • Wspieranie w zakresie tworzenia content planów i komunikacji w mediach społecznościowych,
  • Współpraca z ekspertami IT przy treściach o charakterze technicznym i marketingowym,
  • Bliska współpraca w Marketing Managerem oraz działem graficznym.

OFERUJEMY:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie produktowej IT dostarczającej wyspecjalizowaną platformę do weryfikacji klientów,
  • Możliwość realnego wpływu na działania firmy i współtworzenia wspólnego miejsca pracy,
  • Dużą swobodę w działaniu oraz wspieranie pomysłów
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku,
  • Pracę 100% zdalną, oraz elastyczny czas pracy (do 50h w miesiącu)
  • Umowę o charakterze B2B.

PROCES REKRUTACJI:

  • 1. Rozmowa rekrutacyjna z Marketing Managerem
  • 2. Zadanie rekrutacyjne w języku angielskim
  • 3. Spotkanie w celu omówienia zadania rekrutacyjnego.

Get the full experience

Click to agree and allow us to improve and personalize your experience on our website.
You can change your mind anytime. All the information about how we use your data can be found in our Privacy Policy.