back BACK TO CAREERS

Java Fullstack Developer

Rola w projekcie / zadania

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących,
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych,
  • Wytwarzanie oprogramowania zgodnie ze standardami oraz dobrymi praktykami programistycznymi,
  • Wsparcie  podczas wdrożeń rozwiązań.
  • Współpraca z zespołem projektowym w modelu zwinnym.

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość Java 8,
  • Znajomość: REST, Spring, Hibernate, SQL,
  • Znajomość JavaScript/TypeScript, React lub Angular,
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji, w szczególności Git

Mile widziane

  • Znajomość Apache Kafka,
  • Znajomość Docker, Kubernetes, OpenShift,
  • Znajomość MongoDB,
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence),
  • Pojęcie o Agile/Scrum, TDD, DDD, Mikroserisach, Camunda i o tym wszystkim co jest modne obecnie.

Oferujemy

  • Stawiamy na pracę zdalną i asynchroniczną oraz dopasowanie do projektu i zespołu;
  • Zgrany i doświadczony zespół, chętnie dzielący się wiedzą;
  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy;
  • Bardzo rozwojowe środowisko pracy. Zespół i systemy są modernizowane i rozbudowywane w każdym Sprincie;
  • W Hobly mamy minimum formalizmów i brak hierarchicznej struktury;
  • Szybki proces rekrutacyjny: jest jedno, godzinne spotkanie techniczne z naszym Liderem Technicznym i od razu na spotkaniu dostajesz feedback oraz decyzję o rekomendacji do współpracy
  • Tak pracujemy

Get the full experience

Click to agree and allow us to improve and personalize your experience on our website.
You can change your mind anytime. All the information about how we use your data can be found in our Privacy Policy.