Zdobądź dedykowane
oprogramowanie,
idealnie dopasowane
do Twoich wymagań

Umów się na rozmowę
wave
Naszą największą siłą są ludzie – nasza Drużyna Ekspertów. To dzięki nim gwarantujemy, że Twoja firma skorzysta na współpracy z nami. Nasi eksperci wiedzą, które narzędzia wybrać i które technologie najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Dlatego jesteśmy entuzjastami lekkich, efektywnych technologii, które pozwalają nam tworzyć niezawodne i skalowalne rozwiązania.
Będziemy Twoim Partnerem Technologicznym na każdym kroku, począwszy od określenia potrzeb Twojej firmy, poprzez wybór odpowiednich technologii, architekturę oprogramowania, rozwijanie rozwiązania, optymalizację UX i UI, testowanie, aż do udanej implementacji, utrzymania i wsparcia.
wave

Pomożemy Ci z:

Aplikacjami webowymi

Zaprojektujemy aplikacje dostosowane do Twoich potrzeb, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes. Dodatkowo pomożemy Ci sprecyzować pomysł biznesowy przed rozpoczęciem developmentu. Nasz zespół poprowadzi Cię przez cały cykl życia aplikacji: od definiowania celów biznesowych, poprzez tworzenie projektu, wybór technologii, aż do publikacji produktu, oraz świadczenia wsparcia i utrzymania.

Aplikacje mobilne

Otrzymaj aplikację mobilną dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Wybierzemy taką metodologię zarządzania projektem oraz narzędzia, aby zagwarantować najlepsze doświadczenie użytkownika, użyteczność aplikacji i interfejs użytkownika. Dla nas rozwój aplikacji mobilnych jest ściśle związany z biznesowymi potrzebami naszych partnerów i nigdy nie tracimy ich z oczu. Tworzymy natywne aplikacje dla platform Android i iOS.

Dostosowywanie narzędzi Atlassian

Stworzymy każdą wtyczkę, której potrzebujesz do dowolnego narzędzia z rodziny produktów Atlassian. Dostosujemy Jirę, aby najlepiej spełniała Twoje potrzeby, opracujemy dowolne rozwiązanie i plugin oraz zoptymalizujemy Confluence. Wykorzystaj w pełni narzędzia zaprojektowane do wspierania Twojego środowiska pracy. Zacznij planować swoje obciążenie bez wysiłku, osiągnij pełną przejrzystość i lepszą przewidywalność, aby uczynić swoją organizację bardziej efektywną.

Utrzymanie Oprogramowania

Zadbamy o utrzymanie Twojego oprogramowania. Nie będziesz musiał martwić się codziennymi funkcjami oprogramowania, modyfikacjami czy wykrywaniem zagrożeń bezpieczeństwa. Zapewnimy, że Twoje oprogramowanie będzie działać poprawnie i będzie wolne od błędów. Możesz na nas liczyć jako na swojego partnera technologicznego.

Migracja do Chmury Publicznej i IaC (Infrastruktura jako Kod)

Zadbmy o szybką i bezproblemową migrację Twojej infrastruktury do Chmury. Traktujemy IaC jak rozwój oprogramowania. Rozpoczniemy od wersjonowania kodu w repozytorium, przejdziemy do rewizji i zatwierdzeń. Po zatwierdzeniu wdrożymy kod przy użyciu CI/CD, a następnie przystąpimy do testowania. W ten sposób stworzymy kod, który można przenieść niezależnie od infrastruktury

Event Modeling / Event Storming:
nasz przepis na sukces!

Każde wyzwanie jest inne, ale u nas jest jedna stała: Event Modeling / Event Storming. To dusza napędzająca każdy etap naszego procesu rozwoju oprogramowania. Event Storming pozwala nam w pełni zrozumieć Twoje potrzeby biznesowe i procesy. Pomaga nam rozwiązywać nawet najtrudniejsze fazy każdego projektu. Ułatwia współpracę, upraszcza i pozwala nam mapować nawet najbardziej złożone wyzwania biznesowe.

Rozwój oprogramowania to proces nauki, a działający kod to tylko efekt uboczny.

ALBERTO BRANDOLINI
Cookies

Get the full experience

Click to agree and allow us to improve and personalize your experience on our website.
You can change your mind anytime. All the information about how we use your data can be found in our Privacy Policy.