Consulting services
designed to boost
your business

Our knowledge and experience
are at your service

Usługi konsultingowe mające na celu ożywienie Twojego biznesu. Nasza wiedza i doświadczenie są dostępne dla Ciebie.

umów się na rozmowę
wave

W Hobly znajdziesz wszystko,
czego Twoja firma może potrzebować

począwszy od konsultacji biznesowych, poprzez sesje szkoleniowe, aż po doradztwo techniczne. Pomocą naszą jest wspieranie wzrostu Twojego biznesu, doskonalenie istniejących procesów lub tworzenie nowych. Podczas sesji szkoleniowych, audytów, analiz i narzędzi procesowych dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Pracujesz z ekspertami starannie wybranymi, aby pomóc Ci w zrealizowaniu Twoich potrzeb i rozwiązaniu problemów. Jesteśmy dumni z dostarczania konkretnych i mierzalnych rezultatów.
wave

We love sharing our experience,
and we can help you with:

Audyty i diagnostyka

Otrzymaj kompleksowy audyt technologii, które wykorzystujesz. Dowiedz się, co hamuje wzrost Twojej firmy. Przeanalizujemy architekturę IT, implementacje, aplikacje, metodykę pracy, planowanie krótko- i długoterminowe, zarządzanie wersjami, zapewnienie jakości oraz bezpieczeństwo.

Analiza biznesowa

Dowiedz się, jak dział biznesowy i dział informatyczny mogą się uzupełniać. Skupimy się na potrzebach Twojego biznesu, poznając konkretne cele, praktyki zarządzania i rozwoju. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby dostosować je do Twoich potrzeb (Event Storming / Event Modeling). Znajdziemy odpowiednie oprogramowanie, aby skutecznie rozwiązać Twoje wyzwania i wspomóc Ci w osiągnięciu celów.

Modernizacja oprogramowania

Zaktualizuj istniejące rozwiązania. Popraw technologie rozwoju i zarządzanie cyklem życia oprogramowania. Lub skieruj swoją uwagę na narzędzia procesowe. Wybierzemy narzędzia spełniające Twoje wymagania, dostosujemy je do Twoich potrzeb i wdrożymy. Nie poprzestaniemy na znalezieniu dla Ciebie odpowiednich narzędzi; nauczymy Cię także, jak najlepiej z nich korzystać.

Szkolenia

Osiągnij pożądane rezultaty. Rozpoczniemy od wydobycia istoty projektu, analizy Twoich procesów i oceny możliwości, aby pomóc Ci stawić czoła wyzwaniom biznesowym. Przygotujemy wszystko, aby poprawić Twój produkt lub organizację. Zawsze skupiamy się na aspektach biznesowych, a razem znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Explore our tools and find the one
that optimally matches your needs

Visual Sprint Planner

Payly Gateway

wave

Nasz proces audytu

KROK 1

Zapytanie i Diagnoza

Zbieramy informacje dotyczące poziomu zaawansowania Twoich zespołów i Twojej organizacji.

KROK 2

Ocena

Organizujemy dane z kroku I oraz potwierdzamy nasze zalecenia i wnioski.

KROK 3

Finalizacja

Podsumowujemy i prezentujemy narzędzia audytu, dobrze określone cele audytu oraz sposoby pomiaru sukcesu.

Audyty to tylko początek. Ale nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w wdrożeniu naszych zaleceń i zapewnić, że osiągniesz pożądane efekty.

wave

Do you need to get more
out of your Jira environment
and boost the efficiency
of your teams?

CHECK OUT OUR JIRA SERVICES
animation
Cookies

Get the full experience

Click to agree and allow us to improve and personalize your experience on our website.
You can change your mind anytime. All the information about how we use your data can be found in our Privacy Policy.