Wybierz rozwiązanie, które spełni Twoje technologiczne i biznesowe potrzeby.

Hobly: software development
and so much more…

umów się na rozmowę
wave

Kim jesteśmy?

At Hobly, we don’t take shortcuts. We’re your Partners ready to help you solve complex issues and business challenges. We’ll develop custom-made solutions, configure the right tools and implement the best practices for your organization.

W Hobly nie skracamy sobie drogi. Jesteśmy Twoimi partnerami gotowymi pomóc Ci rozwiązać skomplikowane problemy i wyzwania biznesowe. Opracujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, skonfigurujemy odpowiednie narzędzia i wdrożymy najlepsze praktyki dla Twojej organizacji.

189%

annual growth

257

combined years of experience

over
50 000

hours of work with our clients

5

new products developed in 2021

wave

We will help you with:

Custom Development

Od definiowania przypadków biznesowych i tworzenia produktu, przez UX/UI, analizy, architekturę oprogramowania, rozwijanie i testowanie, aż po udane wdrożenie i wsparcie produkcyjne.

Find out more

Improvement of agile methodologies

Zdobądź zweryfikowane i efektywne przepisy na zwinne dostarczanie produktów. Popraw wzrost biznesu i cykl życia rozwoju oprogramowania (SDLC) oraz zwiększ wydajność swoich zespołów developerskich.

Find out more

Supply the development team

Zdobądź ekspertów do ciągłego budowania i utrzymywania Twojego produktu. Od projektantów UX/UI, analityków biznesowych, programistów, inżynierów ds. kontroli jakości, inżynierów DevOps, Scrum Masterów i Agile Coachów.

Find out more

IT Consulting

Wzmacniaj rozwój swojej organizacji, czerp korzyści z naszego doświadczenia i wiedzy w obszarach biznesowych, metodologii i technicznych.

Find out more
wave

Our clients

wave

Our partners

Cookies

Get the full experience

Click to agree and allow us to improve and personalize your experience on our website.
You can change your mind anytime. All the information about how we use your data can be found in our Privacy Policy.